Цієї мадам не місце на кухні: найсильніша жінка показала, що вміє робити зі сковородою

Хто сказав, що жінки – слабка стать? Найсильніша жінка світу, американка Андреа Томпсон, довела, що це не так, зігнувши сковорідку навпіл в прямому ефірі вечірнього ток-шоу.

Історія Андреа

Кожна жінка хоча б раз у житті сідала на дієту, і Андрія не є винятком. Кілька років тому вона та її сестра готувалися до весілля своєї третьої сестри. Щоб привести себе у форму, дівчата вирушили в спортзал. Спочатку вони планували, що перестануть займатися спортом, коли схуднуть до потрібного розміру, але доля розпорядилася інакше.

Дівчата стали займатися крос-фитом і дійсно трохи схудли. Сестра Андреа відразу ж після весілля перестала відвідувати тренування, а майбутня найсильніша жінка в світі настільки захопилася, що із залу її було вже не витягнути.

Андреа зрозуміла, що сидіти на дієтах і пити таблетки – найгірший спосіб схуднення. І посилені тренування ніяк не в’яжуться з обмеженнями в їжі. Дівчина тоді вирішила, що краще займатися тим, що подобається, а не виснажувати себе недоїданням і голодуванням. З тих пір Андрія не скинула жодного кілограма, однак зуміла замінити жирову масу м’язової і виграти кілька конкурсів з крос-фіту.

Попереду її чекає чергова боротьба за титули, а поки вона легко згинає металеву сковороду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *