Цікава білка хоче схопити кубик Рубіка і пограти з ним (кумедне відео)

Один турист на ім’я Лео Хіггінс вирішив відвідати Національний парк Зайон, що знаходиться в американському штаті Юта. З собою він захопив різнобарвний кубик Рубіка, який постійно крутив у руках.

Яке ж було здивування хлопця, коли він помітив, з якою увагою звичайна білка поставилася до його іграшці. Щоб розохотити тварина, Лео став демонстративно крутити кубик перед собою.

Що зробила допитлива білка у відповідь? Дивіться представлене нижче відео.

Відеоролик

Білочка настільки зацікавилася кубиком Рубіка, що підбігла до Лео і простягла до нього свої лапки.

Саме цей момент і зняв на відео випадковий перехожий. Але хлопець не захотів давати тварині свою іграшку. Він продовжував крутити кубик, немов дратуючи білочку. І що ж? Нетерпляче тварина замахало двома лапками, наче благаючи Лео дати погратися.

Але це ще не все! На відео видно, як білочка смикає своїми лапками, імітуючи рухи людини. Швидше за все, вона була вражена не тільки кольором яскравої іграшки, але і хитромудрими жестами хлопця. У кліпі чути, як хтось із глядачів каже: «Вона хоче віднести кубик до себе додому!». Інший перехожий припускає, що маленька білка хоче сама вирішити головоломку, і вигукує: «Вона хоче спробувати!»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *