Bullet — простий веб-планувальник, заснований на Bullet Journal

Для щоденних завдань, думок і довгострокових планів.

Якщо популярні планувальники здаються вам складними і надлишковими по своїй функціональності, познайомтеся з Bullet. Це найпростіший веб-сервіс, створений на основі способу самоорганізації Bullet Journal.

Bullet — простий веб-планувальник, заснований на Bullet Journal

Цей спосіб являє собою систему ведення щоденника (зазвичай з розміткою в точку) для зберігання важливих думок, цілей і планів. Записи можуть додаватися на день, тиждень або місяць. У Bullet вони виглядають як пункти загального списку справ.

Bullet — простий веб-планувальник, заснований на Bullet Journal

У масштабах місяця записи відображаються блоків, які шикуються в послідовну ланцюжок. Така візуалізація дозволяє не заплутатися в справах і планах на кожен день.

Bullet — простий веб-планувальник, заснований на Bullet Journal Bullet — простий веб-планувальник, заснований на Bullet Journal

Для записів передбачено три класи: завдання, замітка і подія. В один клік будь-який запис можна позначити як виконану, приховавши з головного екрана. Додавання нових відбувається після натискання значка «плюс» у будь-якому зі списків.

З Bullet всі записи можна робити прямо в браузері і з будь-якого пристрою. Завантажувати нічого не потрібно, просто пройдіть швидку реєстрацію та поставте закладку на веб-сторінку. Сервіс повністю безкоштовний і без реклами.

Перейти до Bullet→

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *