Була 62-річною бабусею, а стала Елізабет Тейлор: жінка не впізнала себе після салону краси

Якщо ви один з тих людей, хто стрижеться раз на сто років, то ви, швидше за все, не усвідомлюєте, як сильно стрижка може змінити все ваше життя.

Дослідження показують, що нова стрижка може поліпшити вашу впевненість у собі і навіть поміняти вашу поведінку. Ви можете вийти з перукарні зовсім іншою людиною.

Це саме те, що сталося з однією жінкою з Міннесоти.

Реінкарнація Елізабет Тейлор

Коли Діана вирішила піти в салон, вона шукала спосіб впоратися зі своїми кучерявими волоссям, які завжди доставляли їй клопоту. 62-річна жінка була зайнята іншими речами і не могла знайти час для себе. Приділяючи увагу іншим пріоритетним для неї речей, Діана зовсім забула про свою зовнішність. Але ось, настав момент.

Її преображення було настільки неймовірним, що вона просто не могла впізнати себе в дзеркалі. Стиліст не тільки постриг її і перефарбував їй волосся, але і наклав відмінний макіяж, такий, що вона стала дуже схожа на голлівудську легенду Елізабет Тейлор. Погляньте самі! Неймовірно, чи не правда?

Людям подобається новий образ Діани

Відео з перетворенням 62-річної бабусі стало вірусним. Користувачі соціальних мереж були шоковані змінами в зовнішності цієї жінки. Багато людей не вірять в те, що їй 62, і кажуть, що вона виглядає на 40.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *