Будиночок-авокадо відкрився на набережній Сіднея: незвичайна ідея для тих, кому набридли пляжні бунгало і лісові хатини

Немає межі фантазії архітекторів і художників. Їх може надихнути що завгодно. Ми звикли до різних дизайнів: згадайте Танцюючий будинок у Празі (Чехія) або Кривий будинок в Сопоті (Польща). Любителі мультфільмів згадають будинок-ананас, в якому жив Спанч-Боб. Однак єдиний у своєму роді житловий фрукт існує насправді – ласкаво просимо в будинок-авокадо!

31 липня, на честь національного дня авокадо, в Сіднеї відбулося відкриття дивного будинку-авокадо.

Хто в будиночку живе?

Котедж повністю копіює форму і колір авокадо. Він розташований на майданчику зі штучної трави і захищений огорожею. Всередині немає кухні і будь-якої сучасної техніки: лише двоспальне ліжко і санвузол. Майже спартанські умови, але з неймовірно милими деталями: постільна білизна, тапочки, лампи, гуртки та інші дрібниці мають авокадо-принти або форму фрукта.

Авокадо-бунгало знаходиться в бухті Сідней Коув. З будинку відкриваються приголомшливі види на Сіднейський оперний театр і на Харбор-Брідж.

Будиночок-авокадо був відкритий для відвідувачів лише на кілька днів, і одна ніч в ньому коштувала мешканцям в 100 $. Але висока ціна з лишком було компенсовано подарунками, якими був наповнений інтер’єр: все в одній тематиці. А від кошики стиглих і смачних авокадо просто неможливо відмовитися!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *