Будьте обережні: iOS 13 «ламає» нагадування iCloud

Після оновлення ОС в додатку перестають працювати важливі функції.

Оновилися до iOS 13 і виявили, що нагадування iCloud перестали нормально працювати? Ви не один. Користувачі скаржаться на зникнення деяких або всіх нагадувань і інші проблеми з синхронізацією.

Apple частково визнала проблему. За її словами, нагадування не будуть синхронізуватися до тих пір, поки на всіх пристроях не буде встановлена актуальна версія операційної системи. Це стосується і macOS Catalina, яка ще навіть не вийшла.

Оновлені нагадування не підтримуються в більш ранніх версіях iOS і macOS. Якщо оновити нагадування на iPhone з iOS 13, отримати доступ до нагадувань з комп’ютера iPad і Mac, на яких виконаний вхід в обліковий запис iCloud, можна буде тільки після виходу iPadOS і macOS 10.15 Catalina.

Служба підтримки Apple

Втім, є й інші проблеми, про які компанія не згадує. За її словами, ви зможете отримати доступ до всіх нагадувань на icloud.com. Компанія попередила про те, що для доступу до вмісту додатки доведеться встановити останню версію ОС. Але багато хто цього не помітили, і тепер стикаються з купою різних помилок. У деяких нагадування зникли навіть з сайту iCloud.

Будьте обережні: iOS 13 «ламає» нагадування iCloud

30 вересня 2019 року вийшло оновлення iOS 13.1.2, але в ньому проблеми не зникли. Залишається сподіватися, що Apple усуне їх в наступній версії операційної системи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *