Британські студенти зняли мультфільм про дизайні iOS

Незважаючи на те, що на iOS 7 історія скевоморфизма в дизайні мобільної операційки від Apple закінчилася, багато хто дотепер справедливо пов’язують це напрям дизайну з компанією з Купертіно. І це не дивно, адже за стільки років ми не тільки звикли до їхнього стилю, але і полюбили його.

Група студентів з Кингстонского Університету вирішила відтворити дизайн iOS в реальному світі і зробили відео, в якому показано роботу деяких минулих iOS-додатків. Сказати, що вийшло класно — нічого не сказати.

Skew from Skew on Vimeo.

На відео хлопці відтворили роботу деяких програм: розблокування екрана, будильника, кіоску. Підійшли вони до цього дуже педантично: навіть анімація перегортання газети виглядає здорово, а журнали в кіоску випадають прямо як в iOS 6.

Не менш цікаво подивитися і на те, що довелося зробити цієї талановитої групі студентів заради красивого 40-секундного ролика:

The Making of Skew from Doug Hindson on Vimeo.

Для створення ролика пішло безліч матеріалу — адже навіть кожна іконка програми потребує детальної проробки. Не менш складно зробити так, щоб учасники вчасно переміщали дошку і елементи на імпровізованому екрані. Одне слово на мові — круто!

А ви сумуєте за скевоморфизму? Чи вже звикли до нового дизайну iOS? Який стиль вам більше подобається? Поділіться своєю думкою в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *