Британка зв’язала собі паркан: всі сусіди в один голос твердять, що це – шедевр

Мереживний паркан у нашій країні був би досить екзотичним явищем. Але в Туманному Альбіоні ця нова тенденція поступово набирає популярність. Одним з творців таких зборів є британська швачка Ганна Аннисон. Про те, як жінка зв’язала фантастичний паркан, розповімо у статті.

Виріб Анни

З дитинства Ганна любила в’язання. Одного разу жінка почула про створення цілого паркану. Вона заглибилася в це і вирішила спробувати зробити незвичайне виріб самостійно.

Щоб створити твір такого великого розміру, жінка придбала спеціальні величезні проводу та міцну чорну нитку, з якої виготовляють рибальські мережі.

Через певний період часу Ганні вдалося створити незвичайний паркан. Коли її друзі і сусіди побачили її роботу, їм вона так сподобалася, що вони попросили жінку виготовити такі ж паркани і для них.

Ганна із задоволенням взялася за роботу. У своїй діяльності вона найчастіше використовує типові візерунки: квіти, листя, метелики, не нехтує і класичними і довільними прикрасами.

Мереживні паркани вже прикрашають пару вулиць рідного міста. Робота жінки настільки здійснена, що ідеально гармонує з навколишнім середовищем. До речі, Ганна витрачає в середньому близько трьох тижнів на створення одного паркану.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *