Британці в основному використовують iPad для розваг, а не для веб-серфінгу

Британське копірайтингового агентство Cooper Murphy Webb провело опитування серед користувачів iPad на тему способів та цілей використання пристрою, і ось які висновки були зроблені.

Як повідомляє Macworld, 41% користувачів (двоє з п’яти чоловік) воліють електронні книги на iPad реальним. І навпаки, тільки 36% власників пристрої все ж читають звичайні друковані видання замість електронних.

Британці в основному використовують iPad для розваг, а не для веб-серфінгу

Близько 43% користувачів яблучного планшетника використовують його по десять годин на день і більше. Лише 5% опитаних завжди беруть його з собою, виходячи з дому. Більшість же воліє користуватися iPad в рідних стінах.

Що стосується уміння розважатися, у гаджетоманів на це власний погляд. Чверть опитаних власників iPad назвала саме його своїм головним розважальним пристроєм, тоді як третина їх воліє користуватися ноутбуками у вільний час.

У плані веб-серфінгу, iPad, безсумнівно, дуже зручний, проте він знаходиться на другому місці в цій категорії, за відомостями брали участь в дослідженні користувачів продукції Apple. 55% з них переглядають сайти з лептопа, і тільки 38% – з iPad.

Для ігор планшетний комп’ютер використовують 37% користувачів, тоді як на ноутбуках грає 22% опитаних, а на мобільних телефонах – лише 6%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *