Brightness Slider — повзунок, що регулює яскравість екрану в Windows 10

Швидко і просто змінюємо рівень яскравості екрану, не вдаючись до функціональних клавіш.

Windows 10 дозволяє контролювати гучність звуку з системного трею з панелі завдань. Однак для регулювання яскравості екрану аналогічної можливості немає. На ноутбуках ви, звичайно, можете змінювати яскравість у меню, що відкривається при клацанні на значку батареї в треї. Але там зміна яскравості йде з кроком в 25%, що досить багато.

Якщо ваша клавіатура не оснащена функціональними клавішами, можна скористатися крихітної утилітою під назвою Brightness Slider, щоб не заходити в «Панель управління» всякий раз, коли вам потрібно трохи знизити або підвищити яскравість.

Brightness Slider важить всього декілька кілобайт і навіть не вимагає інсталяції. Досить завантажити додаток, розпакувати і запустити, і у вашому треї з’явиться нова іконка. При клацанні по ній з’явиться слайдер, аналогічний тому, що змінює гучність звуку. Так ви зможете змінювати яскравість екрану, не користуючись функціональними клавішами або налаштуваннями «Панелі управління».

Щоб Brightness Slider завантажувався при старті системи, клацніть по іконці в треї правою кнопкою миші і відмітьте Run At Startup в меню.

Brightness Slider дуже простий, практично не займає місця і чудово вписується в оформлення Windows 10.

Завантажити Brightness Slider →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *