Браузер від Samsung з’явився в Google Play

Мінімалістичний дизайн, швидкий движок від Google і корисні кнопки внизу екрану.

Користувачам смартфонів і планшетів Galaxy добре знайомий фірмовий браузер від Samsung на движку Chromium. Тепер Samsung Internet Browser доступний і для інших пристроїв на Android: його можна завантажити в Google Play.

Незважаючи на аскетичний дизайн, веб-браузер має кілька функцій, які роблять його не зовсім звичайним. Одна з них добре знайома користувачам Samsung. Це спливаюча панель Quick Menu, дозволяє швидко перемикати вкладки або змінювати розмір сторінки, чого іноді так не вистачає в Chrome.

Браузер від Samsung з’явився в Google Play

Остання версія Samsung Internet Browser також підтримує платежі через Samsung Pay і може читати QR-коди без використання сторонніх додатків. Також в браузері з’явилася підтримка пошукового сервісу DuckDuckGo, який відомий тим, що не зберігає запити користувачів і не продає інформацію третім особам. Сервіс буде віддушиною для тих, хто втомився від реклами і стеження з боку корпорацій, — тобто для всіх нас (гаразд, ми знаємо, що ви все одно їм не скористаєтеся).

Офіційно браузер презентований лише для смартфонів лінійок Pixel і Nexus. Але ніхто не тримає в секреті те, що додаток запускається і на інших пристроях. Самий вірний шлях — це завантажити та встановити Samsung Internet Browser вручну (якщо не вийде через Google Play).

Завантажити QR-Code

Samsung Internet Browser
Розробник: Samsung Electronics Co., Ltd.
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *