Брати-близнюки вирішили стати копіями Бреда Пітта і лягли на стіл до пластичного хірурга: що з цього вийшло. Фото

Брати-близнюки дуже хотіли бути схожими на Бреда Пітта, і заради того, щоб їхня мрія здійснилася, витратили кругленьку суму, зробивши собі серію пластичних операцій. Як зараз виглядають змінили свою зовнішність брати і схожі вони на знаменитого актора? Дивіться фото.

Тепер ми впевнені в собі!

Багато люди зважуються на пластичні операції, щоб змінити свою зовнішність, підправити якісь недоліки. Але є і такі, хто намагається змінити себе повністю, щоб стати схожим на свого кумира.

Брати близнюки Метт і Майк Шлепп є давніми шанувальниками популярного актора Бреда Пітта. В один прекрасний день вони обидва прийшли до висновку, що хочуть бути схожими на голлівудського красеня.

Брати лягли під ніж пластичного хірурга і витратили на серію операцій у загальній складності близько 80 тис доларів. Результат роботи лікаря їх повністю влаштовує.

Тепер брати кажуть, що жити їм стало простіше, тому що вони, нарешті, знайшли впевненість в собі і можуть спокійно знайомитися і спілкуватися з дівчатами. Адже зараз вони виглядають, на їхню думку, набагато симпатичніше, ніж до операцій.

І до того ж, схожі на одного з найкрасивіших чоловіків планети і з легкістю можуть справити на жінок приємне враження. А як ви вважаєте, схожі брати на Бреда Пітта?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *