Болід на трасі: словацька поліція шукає водія, який влаштував гонку на автомагістралі

Бувалого водія нічим не здивувати на дорозі. Вибігають на шосе тварини, гужові вози, стародавні трактора, неадекватні водії вже стали нормою. Проте навряд чи знайдеться багато водіїв, яких на звичайній дорозі намагався обігнати гоночний болід.

Гонка на магістралі

Ця історія сталася на звичайній дорозі в Словаччині. Водій, розмірено керуючий автомобілем, дотримуючи всі швидкісні обмеження, був дуже шокований тим, що ліворуч його на екстремальній швидкості обігнав спортивний автомобіль. Інцидент був зафіксований на відеореєстратор. З цією записом чоловік відправився в поліцію, щоб розібратися в події і допомогти спіймати порушника, поки той не накоїв лиха. Поліція прийняла заяву водія, розмістила ролик з відеореєстратора на своєму каналі в “Твіттері” і підключила пресу.

Відомо, що гоночні автомобілі зовсім не призначені для звичайних доріг. Висока швидкість машини і не ідеально рівне покриття можуть стати причиною серйозної аварії.

Співробітники поліції швидко встановили правопорушника. Ним виявився поляк, який влаштував гонку на болідах зі своїми приятелями. Один із правопорушників було затримано, і йому доведеться відповісти за законом. Інші поки знаходяться в розшуку, але скоро вони будуть притягнуті до відповідальності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *