Boil the Frog — плейлисти з плавним переходом від одного виконавця до іншого

За допомогою цього сервісу можна знайти для себе багато нової музики або навіть змусити одного слухати ненависну йому групу.

Сервіс працює за принципом експерименту з жабою в окропі. Якщо нагрівати каструльку з земноводним досить повільно, то воно не помітить, як звариться. У Boil the Frog у ролі жаби виступає слухач, а в ролі води — музика.

Ви можете створити плейлист з плавним переходом від одного виконавця до іншого, ввівши у першому полі ” назва початкового музиканта або групи, а в другому — кінцевого. Потім достатньо натиснути на синю кнопку, щоб отримати список, що складається приблизно з десяти пісень.

Boil the Frog — плейлисти з плавним переходом від одного виконавця до іншого

Наприклад, якщо перша група — це Radiohead, а друга — System of a Down, то композиції в плейлисті будуть ставати все більш агресивними і близькими за стилем до американської групи. А якщо ввести в першому полі Slipknot, а в другому — Lorde, то в кожній новій пісні буде простежуватися все більше поп-мотивів. Чим складніше перехід, тим більше ви отримаєте пісень.

Boil the Frog — плейлисти з плавним переходом від одного виконавця до іншого

Запропонований сервісом список можна зберегти у вигляді плейлиста в Spotify. Через Boil the Frog є можливість слухати тільки 30-секундні відрізки. Якщо якась композиція вам не подобається, то ви можете просто прибрати її, або замінити на схожу.

Створити свій плейлист →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *