Блогер Віталій Здоровецкий забрався на вершину піраміди заради ефектного знімка, але був заарештований

Витівки зірок інтернету все частіше виходять з-під контролю, змушуючи владу вживати рішучих заходів щодо вандалів. Цього разу скандально відомий американо-російський блогер Віталій Здоровецкий заради фото трохи не завдав шкоди об’єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. І за це провів тиждень в єгипетській в’язниці.

Тяга до епатажу

Віталій і його колишня супутниця Кінсі неодноразово шокували публіку витівками під час публічних заходів. Але якщо раніше в приціл потрапляли спортивні змагання світового рівня, то тепер блогер вирішив порадувати аудиторію в 3,1 млн передплатників знімком з вершини піраміди.

Туристи встигли зафіксувати самотнє сходження чоловіки на пам’ятник. Стосуватися древніх каменів дозволено лише вченим зі спеціальним дозволом. Місцеві викликали поліцію, поки екстремал по блокам вилазив на піраміду до верхнього каменя, де влаштував невелику фотосесію.

Кадр вийшов незабутнім. І навіть унікальним – з-за явного порушення закону. Тому одразу за спуском послідував арешт блогера з вироком на п’ять діб.

Опинившись на волі, Здоровецкий поділився враженнями: він засмучений умовами утримання у в’язниці, однак нітрохи не розчарований зробленим. Більш того, незабаром обіцяє поділитися повним відео, бажаючи розділити дивовижний досвід з шанувальниками своєї творчості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *