Близнюки, народжені в різні роки…: дивовижна історія однієї жінки

Народження дитини – одне з найважливіших подій у житті жінки. Після цього буде більше приводів для радості, але і більше клопоту. А якщо народжуються близнюки, то життя стає ще більш насиченим. І це природно, адже малюків в родині з’являється відразу двоє.

А ви вірите в те, що близнюки можуть народитися в різні роки? Дивовижний випадок, про який ми хочемо розповісти, стався бразильському місті Курітіба. Близнюки в одній родині з’явилися на світ в 2017 році і 2018-м.

Чудесне народження

Мішель Феррейра Масиэль Рібейро перебувала на 38-му тижні вагітності, коли у неї почалися перейми. 28-річна жінка виношувала двійню. Пологи пройшли абсолютно нормально, але припали вони на 31 грудня.

В цей час в країні відзначався Новий рік. Перший малюк, Самуїл, з’явився на світ 31 грудня 2017 року в 23.44. Він важив 2810 м і мав зріст 47 див. Його сестричка народилася вже в наступному році, в 00-06 хвилин 1 січня 2018 року. Вона важила 2755 р і мала зріст 48 див.

Згодом Мішель Феррейра Масиэль Рібейро розповіла, що вагітність проходила дуже спокійно і без ускладнень. Про те, що чекає двійню, продавець місцевого магазину дізналася вже на 8 тижні і була дуже рада цьому факту. Раніше молода мати ніколи не думала, що у неї коли-небудь з’являться близнюки. У Мішель вже є одна дитина, тепер малюків стало троє.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *