Близнюки народилися в різні дні, роки і навіть десятиліття: фото

Ці діти стали справжнім сюрпризом для своїх батьків. Брат з сестрою з’явилися на світ в різні дні, місяці і навіть десятиліття. Але зовні вони повністю ідентичні. Унікальні близнюки виглядають однаково. А батьки щасливі від появи своїх крихіток на світло.

Різниця між малюками – півгодини

Діти з’явилися на світ з різницею всього 30 хвилин. Разом з цим, вони народилися в різні дні, місяці і навіть десятиліття. Джойслин з’явилася на світ 31 грудня 2019 року, а її брат Джексон порадував батьків своєю появою вже 1 січня 2020 року. Дорослішання цих дітей, безумовно, буде незвичайним. Хоча свято народження, швидше за все, буде відзначатися в один день.

Папа дітей припускав, що у малюків можуть бути різні дати народження. Але подумати про те, що народяться близнюки навіть у різні роки, не міг ніхто. Така історія є дійсно цікавою, але не зовсім унікальною.

Ще більш шокуюча історія сталася у Великобританії. Різниця між появою сестер на світло склала три місяці. Одна з дівчаток народилася раніше терміну. Цікавий випадок навіть був занесений в книгу рекордів Гіннеса. Дівчинці, яка народилася раніше, вдалося вижити. Тепер дівчатка цілком нормально розвиваються. Старша сестра практично нічим не відрізняється від молодшої.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *