Blek — найпривабливіша головоломка для iPhone і iPad

Любите пограти на своєму девайсі, але набридла стрілянина і рев двигунів? Скучили по незвичайному геймплею? Втомилися від клонів Flappy Bird? Сідайте зручніше, починаємо малювати!

Blek – найелегантніша головоломка, яка коли-небудь була встановлена на моєму iPad. Графіка витримана в такому модному нині flat-дизайні. Гра не перевантажена ніякими зайвими деталями: тут немає меню, фонової музики, поспішав таймера і дратівливих написів «Game over».

Blek — найпривабливіша головоломка для iPhone і iPad

Ми зображуємо лінію і вона починає проходити по тій траєкторії, яка була їй задана. Малювали швидко – отримаєте прискорений рух. Робили все акуратно – спостерігайте за витонченим рухом ожила картинки.

Blek — найпривабливіша головоломка для iPhone і iPad

Мета гри – намалювати лінію так, щоб вона пройшла шлях до кожного кольорового кола, не потрапляючи при цьому в чорні. Гравець може зображати будь-яку траєкторію, на яку вистачить фантазії. Немає єдино вірного рішення, доводиться нестандартно мислити. Одну і ту ж задачу можна виконати різними способами. Але легкого проходження ніхто не обіцяє! Підказок у грі немає, і для когось це може здатися недоліком.

Всім любителям головоломок і тим, кому хочеться чогось нового, рекомендую – Blek.

Завантажити QR-Code

Blek
Розробник: kunabi brother GmbH
Ціна: 299 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *