Безкоштовні програми і знижки в Google Play 14 вересня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Програми для Android

Private Diary Pro

Допоможе вести особистий щоденник. Записи можна захищати паролем, копіювати на SD-карту і вивантажувати файли на Dropbox, пересилати електронною поштою або СМС. Також можна позначати місце, де зроблено запис, розподіляти пам’ятні моменти за категоріями, прикріплювати фотографії та малювати.

Завантажити в google play

Weight Checker PRO

Додаток для контролю ваги. Допомагає оцінити відхилення маси тіла від ідеальної, а також розробити план схуднення.

Завантажити в google play

Ігри для Android

Doom & Destiny

Продовжувач кращих традицій JRPG розповість історію підлітків, які опинилися в восьмибитном світі, схожому на Final Fantasy і інші японські рольові ігри епохи 80-х. Приготуйтеся до покроковим битвам стінка на стінку, незвичайних рівнів і вельми недурственному нелінійного сюжету.

Завантажити в google play

Truck Simulator PRO Europe

Симулятор далекобійника з хорошою графікою. Встрибуйте в кабіну, заводите свого залізного монстра і женіть вперед, до мети. Доставте вантаж у цілості і схоронності і не врежьтесь у що-небудь.

Завантажити в google play

Заблукалі душі 2

Пригоди Роуз Картер, яка вирушила на пошуки зниклих дочки і чоловіка. Повернути їх можна, тільки знищивши злого клоуна, який зробив з усіх жителів містечка страшних зомбі.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *