Безкоштовні програми і знижки в Google Play 12 січня

Найгарячіші розпродажі додатків і ігор Google Play — у нашій щоденній рубриці. відбирає для вас і ваших Android-пристроїв тільки найкраще!

Всі акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу і актуальні на момент виходу статті. Не пропустіть їх!

Тимчасово безкоштовні

Currency Converter Easily+

Зручний конвертер, який дозволяє дізнатися вартість понад 180 різних валют. Дані про курси оновлюються щодня.

Завантажити в google play

Squarple

Класичний платформер в сучасному мінімалістичному стилі. Відмінний тайм-кілер, який дозволяє скоротати час в пробках, чергах і поїздках.

Завантажити в google play

Car Bluetooth Activator

Корисний додаток для автомобілістів. Car Bluetooth Activator вміє автоматично включати Bluetooth в той момент, коли ви знаходитеся в машині, і вимикати його, коли ви залишаєте транспорт.

Завантажити в google play

Знижки

Liquify Walls

Каталог красивих шпалер, створених спеціально для AMOLED-екранів. У даний момент налічує 220 унікальних робіт автора. Ця кількість збільшується щотижня.

Завантажити в google play

Infamous Machine

Красива пригодницька гра в жанрі point-and-click, що оповідає про геніального винахідника машини часу. У надії змінити теперішній він відправляється в минуле, де потрапляє в дуже непросту ситуацію, виплутатися з якою можете допомогти тільки ви.

Завантажити в google play

Table Top Racing Premium

Table Top Racing — відзначена нагородами бойова гра-гонка від одного з творців блокбастера Wipeout для Sony PlayStation. З графікою, відповідної рівню ігрових приставок за якістю, і захоплюючим дух ігровим процесом ця гра гарантує незліченні годинник задоволення і справжній виклик для гравців будь-якого рівня.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *