Безкоштовні програми і знижки в App Store 9 липня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми для iOS

Тимчасово безкоштовні

Speed PRO+

Якщо на вашому велосипеді або скутері немає бортового комп’ютера — не біда, його цілком можна замінити мобільним додатком. Speed PRO+ якраз одна з таких. Ця утиліта дозволяє з допомогою GPS вимірювати швидкість, висоту, час у дорозі та інші корисні параметри. Є кілька тем оформлення, інтеграція з картами і деяка статистика.

Скачати в appstore

Letterspace

Смартфон не самий зручний засіб для набору тексту, але ситуації бувають різні, і іноді доводиться працювати на те, що є під рукою. Накидати якусь невелику замітку або відредагувати існуючий текст можна з додатком Letterspace. Цей редактор підтримує розмітку Markdown дозволяє зручно організувати ваші замітки за допомогою тегів і згадок. Також є кілька тем оформлення і версія програми для OS X.

Скачати в appstore

Знижки

Отжиматор

Віджимання — найпростіший спосіб підтримувати себе у формі. Щоб не збиватися з рахунку і правильно дихати під час тренування, краще довіритися спеціальним додатком. «Отжиматор» вміє не тільки лічити і вести статистику, але і нагадувати про наступну тренуванні. Крім того, ви зможете позмагатися з друзями через Game Center.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *