Безкоштовні програми і знижки в App Store 9 березня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Quick Fit

Додаток, яке допоможе в тренуваннях за модною нині 7-хвилинною програмою. Quick Fit містить 12 інтенсивних вправ по 30 секунд з докладними видеоинструкциями і голосовими підказками. Підтримує відстеження прогресу тренувань і втрати ваги. Крім того, кожен день вас будуть мотивувати підбадьорливими цитатами.

Скачати в appstore

BlackCam

Спеціалізована камера для створення чорно-білих фото. Незважаючи на уявну простоту, BlackCam містить безліч налаштувань, щоб відобразити цікавий момент в кращому вигляді. З ним ви зможете зробити фото, яке точно приверне увагу!

Скачати в appstore

Color Accent

Чорно-білі знімки виглядають дуже вражаюче і мають своїм неповторним шармом, але якщо в сірому кадрі виділити окремий об’єкт, то такий знімок буде ще крутіше. З цим завданням легко справляється Color Accent. Додаток дозволяє зробити колірний акцент на вибраному об’єкті, залишивши інші знебарвленим.

Скачати в appstore

Love You To Bits

Красива адвенчура про незграбному дослідника космосу, якого угораздило закохатися в робота. Із-за нещасного випадку його подружка розпадається на частинки і розсіюється по Галактиці. Щоб зібрати кохану буквально по молекулам, наш герой повинен досліджувати простори космосу.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *