Безкоштовні програми і знижки в App Store 8 листопада

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

RadioApp

Якби в iPhone і iPad було FM-радіо, воно було саме таким. Дизайн програми ще більше посилює це враження. У RadioApp немає нічого зайвого: тільки шкала налаштування, інформація про станції і таймер відключення.

Скачати в appstore

Phoenix Photo Editor HD

Непоганий фоторедактор, який містить безліч інструментів для обробки фото, включаючи фільтри, ефекти лінз, рамки, стікери, текстові вставки і різні «улучшайзеры». Також програма має багаті можливості експорту в Facebook, Instagram, Flickr і Tumblr.

Скачати в appstore

Braveland

Покрокова фентезі-стратегія від російських розробників. Граючи за сільського хлопця, будинок якого розграбували і спалили, нам доведеться встати на шлях помсти і з допомогою нових союзників перемогти головного лиходія. У грі гармонійно поєднуються і графіка і геймплей, і озвучка.

Скачати в appstore

FINAL FANTASY III

Портована з Nintendo DS третя частина легендарної серії. Саме з неї FINAL FANTASY почала набирати велику популярність. Вас чекає відмінний сюжет і хороша бойова система з можливістю вибору професій і унікальними навичками для кожного персонажа. Завдання звична — врятувати світ.

Скачати в appstore
Скачати в appstore

Програми для Mac

Super Denoising — Photo Noise Reduction

Потужна утиліта, що дозволяє прибрати шум і підвищити чіткість навіть самих безнадійних фото. Super Denoising аналізує картинку і з допомогою інтелектуального алгоритму видаляє зернистість на знімках. Підходить як для портретів, так і для звичайних фото.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *