Безкоштовні програми і знижки в App Store 7 лютого

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Coyn

Менеджер фінансів зі стильним мінімалістичним дизайном для цінителів простоти, які люблять економити. Coyn може похвалитися швидким додаванням транзакцій, можливістю планування бюджетів, статистикою, а також підтримкою 3D Touch і багатьма іншими функціями.

Скачати в appstore

Fonta

Любите повозитися зі своїми фото і красиво оформити їх за допомогою тексту та різних друкарських витребеньок? Додаток Fonta відкриває перед вами широкі можливості для творчості. В ньому ви знайдете велику кількість шаблонів тексту і додаткових способів його прикрасити, а також інструменти для редагування фото, включаючи обрізання, поворот, розмиття і багато іншого.

Скачати в appstore

Bertram Скрипка Некваліфікований Робітник: Episode 1: A Business Dreadly

Наскрізь просочений чорним гумором квест з дивними персонажами і сеттінгом Лондона Вікторіанської епохи. Бертрам Фиддл потрапляє в неприємну історію, вигулюючи собаку своєї дружини: він ніс до носа стикається з підозрілою людиною і помилково забирає його сумку замість своєї. Цей незнайомець виявляється серійним вбивцею, і Бертрам втягується в низку пригод, в яких зустрінеться навіть з самим Шерлоком Холмсом.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *