Безкоштовні програми і знижки в App Store 4 серпня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми для iOS

Тимчасово безкоштовні

Status Board

У фантастичних серіалах і фільмах у всіх крутих героїв є інформаційні панелі, на які виводяться потрібні дані. Якщо ви давно мріяли про такий, то сьогодні вашої мрії судилося збутися. Зі Status Board можна запросто перетворити iPad в таку штуку і відображати на дисплеї годинник, календар, новини або навіть графіки і таблиці html з різних джерел. Вдвічі більше користі отримають власники Apple TV, які зможуть виводити корисну інформацію на великий екран.

Скачати в appstore

Реверсивний Cam

Одні з найбільш кумедних роликів в інтернеті — це повсякденні ситуації, зняті задом наперед. Хочете знімати такі ж? Це просто! З Реверсивний Cam ви зможете не тільки розгортати відзняте відео, але і уповільнювати або прискорювати його.

Скачати в appstore

Знижки

Enlight

Якщо прості фільтри в стандартному «Фото» вас не влаштовують і хочеться чогось більшого, зверніть увагу на популярний фоторедактор Enlight. Він забезпечує високу швидкість роботи при виконанні навіть найскладніших операцій і, крім банальної обрізання кадру, кольорокорекції і налаштування яскравості, підтримує інструменти для усунення шумів, різні фільтри, рамки, ефекти і багато іншого.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *