Безкоштовні програми і знижки в App Store 30 липня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми для iOS

Тимчасово безкоштовні

Follow Me for Instagram

У шанувальників Instagram зазвичай встановлено безліч різних супутніх додатків. Пропоную ще один інструмент у скарбничку — Follow Me. Це додаток дозволяє переглядати фото з прив’язкою до певних місцях і відображає на карті користувачів, які перебувають поблизу з вами. З його допомогою можна розширити коло ваших знайомих і знайти нових фоловерів. Для цього, до речі, є спеціальні можливості: доступна статистика і деякі засоби автоматизації зразок автоматичної підписки на людей, які підписалися на вас.

Скачати в appstore

Gramory

І ще один додаток для инстаграмщиков в сьогоднішньому випуску. Gramory — це, по суті, сторонній клієнт Instagram, покликаний спростити перегляд і пошук нових фото для натхнення. Він дозволяє з комфортом переглядати коментарі та лайки, а також має такі корисні функції, як колекції, теги та інше.

Скачати в appstore

Знижки

TotalReader Pro

Читалка книг для iPhone і iPad, яка підтримує всі можливі формати електронних книг і володіє величезною кількістю функцій для найбільш вимогливих користувачів. Якщо ви давно шукали читалку «без компромісів», то TotalReader доведеться вам за смаком.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *