Безкоштовні програми і знижки в App Store 30 червня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми та ігри для iOS

Тимчасово безкоштовні

Clone Camera Pro

Любите експерименти з фото і хочете розважитися? Тоді скачайте цей додаток і займіться «клонуванням» — створюйте забавні сюжети, дублюючи об’єкти на фото. У Clone Camera також є фільтри і таймер для селфи. Ще одним плюсом є той факт, що фото обробляються в оригінальному дозволі і не зменшуються.

Скачати в appstore

ProShot

Якщо ви віддаєте перевагу стандартним додатків iOS сторонні, то зверніть увагу на ProShot. Це альтернативна камера, з якою у вашому розпорядженні буде велика кількість налаштувань. Відмінною рисою є зручний інтерфейс, завдяки якому всі налаштування знаходяться на одному екрані, а також підтримка жестів, що дозволяють швидко перемикати режими зйомки і змінювати параметри зйомки фото і відео.

Завантажити QR-Code

ProShot
Розробник: Rise Up Games
Ціна: 379 рублів

Знижки

Fine Scanner PRO

Думаю, не помилюся, якщо скажу, що це кращий мобільний сканер. Він забезпечує дуже високу якість сканування, причому не тільки для чорно-білих, але й кольорових сторінок документів. Fine Scanner вміє розпізнавати друковані і рукописні тексти на більш ніж 40 мовах із збереженням форматування документа. Програма має широкі можливості експорту, а також інтеграцію з хмарними сховищами і AirPrint.

Завантажити QR-Code

FineScanner AI PRO-сканер OCR
Розробник: ABBYY
Ціна: 4490 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *