Безкоштовні програми і знижки в App Store 3 серпня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми для iOS

Тимчасово безкоштовні

InstaCapture

Любіть знімати невеликі відеосюжети, красиво оформляти їх і ділитися з друзями? Тоді InstaCapture точно для вас. Додаток дозволяє знімати відеоролики (при необхідності припиняючи процес запису), застосовувати до них різні фільтри і ефекти, а також додавати звуковий супровід і рамки.

Скачати в appstore

Знижки

FineScanner PRO

Думаю, не помилюся, якщо скажу, що це кращий мобільний сканер. Він забезпечує дуже високу якість сканування, причому не тільки для чорно-білих, але й кольорових сторінок документів. Fine Scanner вміє розпізнавати друковані і рукописні тексти на більш ніж 40 мовах із збереженням форматування документа. Програма має широкі можливості експорту, а також інтеграцію з хмарними сховищами і AirPrint.

Завантажити QR-Code

FineScanner AI PRO-сканер OCR
Розробник: ABBYY
Ціна: 4490 рублів

Програми для Mac

Знижки

CRAX Commander

Перейшли на Mac, але все ще сумуєте за Total Commander і рефлекторно тисніть пробіл для вибору файлу? Спробуйте CRAX — двохпанельний файловий менеджер, який позиціонується як аналог Total Commander і заміна Finder. Він може похвалитися великою кількістю налаштувань і функцій, серед яких є вбудований текстовий редактор, швидкий перегляд файлів, пошук в архівах і та сама фіча — вибір файлів натисканням пробілу.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *