Безкоштовні програми і знижки в App Store 3 лютого

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Facetune

Деяких з нас повністю влаштовує те, як ми виглядаємо на портретах. Завжди знаходиться який-то маленький прищик, зморшка або інший ваду. Додаток Facetune створено саме для таких випадків. Воно допоможе легко отретушировать ваше фото: прибрати недоліки шкіри, відбілити зуби, розгладити зморшки, підкоригувати колір очей або волосся.

Завантажити QR-Code

Facetune
Розробник: Lightricks Ltd.
Ціна: 459 р. 299 рублів

Braveland

Покрокова фентезі-стратегія від російських розробників. Граючи за сільського хлопця, будинок якого розграбували і спалили, вам доведеться встати на шлях помсти і з допомогою нових союзників перемогти головного лиходія. У грі гармонійно поєднуються і графіка і геймплей, і озвучка.

Скачати в appstore

Програми для Mac

Theine

Коли потрібно, щоб Mac не переходив в сплячий режим, необов’язково відкривати налаштування енергозбереження та змінювати їх. Досить запустити невелику утиліту Theine і вибрати проміжок часу, протягом якого комп’ютера буде заборонено засипати.

Скачати в appstore

Folx GO+

Потужний менеджер завантажень з зручним інтерфейсом і відмінним дизайном. Folx GO+ уміє розбивати файли на декілька потоків, збільшуючи швидкість завантаження, підтримує відновлення перерваних завантажень, а також має планувальник завдань і інші корисні функції.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *