Безкоштовні програми і знижки в App Store 3 березня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Cardinal Land

Оригінальна головоломка, яка потренує вашу увагу і познайомить з різними тваринами і птахами всього світу. Складаючи з фрагментів зображення представників фауни, ви дізнаєтеся, як вони називаються, де живуть і які цікаві особливості мають.

Скачати в appstore

Braveland Wizard

Продовження відмінної покрокової стратегії у дусі ігор «старої школи» без доната, енергій та інших вимотуючих обмежень, які зараз дуже популярні. Ви будете грати за юну чарівницю, яка щойно випустилася зі школи магів і готова до пригод. Її шлях лежить через землі, населені всякою нечистю. Чим не привід випробувати вивчені заклинання, повоювати, заробити досвід і добути могутні артефакти?

Скачати в appstore

Програми для Mac

Instastack for Instagram

Instastack дозволить переглядати вашу стрічку Instagram прямо з рядка меню, що набагато зручніше, ніж в браузері. Інтерфейс програми простий і цілком поміщається в випадаючому меню. Є пошук, вибране, можливість завантаження відео і інші функції.

Скачати в appstore

Theine

Коли потрібно, щоб Mac не переходив в сплячий режим, зовсім не обов’язково відкривати налаштування енергозбереження та змінювати їх. Досить запустити невелику утиліту Theine і вибрати проміжок часу, протягом якого комп’ютера заборонено буде засипати.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *