Безкоштовні програми і знижки в App Store 29 липня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми для iOS

Знижки

Business Card Reader Plus

Як би вас не дратували паперові візитки, люди все одно продовжують ними користуватися. Зберегти свої нерви можна, переводячи ці клаптики паперу в цифровий формат, як тільки вони потраплять до вас у руки. Для цих цілей зручно використовувати спеціальний сканер ABBYY, який відрізняється гарною якістю розпізнавання, зручним інтерфейсом і корисними функціями на кшталт фільтрів або обміну візитками по Wi-Fi.

Завантажити QR-Code

Business Card Reader Pro
Розробник: ABBYY
Ціна: 4490 рублів

MoneyWiz 2

Гроші, як відомо, рахунок люблять. Якщо ви дотримуєтеся цього правила, то вам не обійтися без менеджера фінансів. Кращим з них у всіх відношеннях є MoneyWiz. Його головні козирі — це мультиплатформеність, автоматична синхронізація з усіма пристроями, підтримка декількох рахунків, планувальник платежів та інші корисні функції. MoneyWiz дозволить вам легко тримати під контролем всі події вашого фінансової життя.

Завантажити QR-Code

MoneyWiz 2 – Personal Finance
Розробник: SilverWiz Ltd
Ціна: 379 рублів

Програми для Mac

Знижки

ReadKit

Якщо у вас все ще немає хорошого RSS-рідера для Mac, то можете подивитися в бік ReadKit. Це досить непогана читалка, яка має велику кількість підтримуваних джерел, включаючи популярні Feedly, Fever, NewsBlur і Feedbin. У додатку зручний інтерфейс, кілька режимів читання, а також безліч налаштувань. Є підтримка сервісів відкладеного читання та шарінга.

Завантажити QR-Code

ReadKit
Розробник: Webin
Ціна: 749 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *