Безкоштовні програми і знижки в App Store 28 березня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Relax Rain

Що може бути більш заспокійливим, ніж звуки дощу? З цим додатком ви зможете зняти стрес і розслабитися, просто одягнувши навушники. Якщо хочете заснути під шум крапель, встановіть таймер. Додаток плавно знизить звук і відключиться в заданий час.

Скачати в appstore

Cloud Hub

Хмари здорово виручають, коли для документів і файлів не вистачає місця в локальній пам’яті iOS-пристрої. Щоб не блукати по численним програмам хмарних сервісів для перегляду ваших файлів, зручніше скористатися Cloud Hub — файловим менеджером з підтримкою популярних хмарних сховищ, а також зручним переглядачем медіафайлів і документів.

Скачати в appstore

Databit

Корисний віджет, який дозволить легко відстежувати витрати мобільного трафіку. Один рух, і вся інформація у вас як на долоні. В якості приємного бонусу — російська локалізація.

Скачати в appstore

The Infinite Arcade

Дитячий конструктор ігор. Так-так, в ньому хлопці зможуть створити власні ігри, а потім грати в них разом з друзями. Можна придумати платформер гра, лабіринт або головоломку, населив гру різними персонажами і розподіливши їх ролі.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *