Безкоштовні програми і знижки в App Store 27 липня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми для iOS

Тимчасово безкоштовні

Paper Keyboard

Перед виходом кожної нової версії iPhone в Мережі з’являються концепти з такими божевільними ідеями, як проекційна клавіатура. Щось подібне реалізовано у Paper Keyboard. Майже. Щоб набирати текст з її допомогою, треба роздрукувати спеціальний паперовий шаблон і встановити iPhone на рівну поверхню. Після цього вам залишається тільки набивати потрібні символи на повнорозмірною «паперової клавіатурі».

Скачати в appstore

Таблиця Шульте

Є такий тест — таблиця Шульте, який використовують для перевірки швидкості знаходження об’єктів у випадковому порядку. Його можна застосовувати не тільки для тестування, але і для розвитку цієї навички, що, власне, і робить додаток «Таблиця Шульте». Вам потрібно просто знаходити числа від 1 до 25 на випадково генерованої таблиці і відтворювати їх. Цей навик нагоді для прокачування швидкочитання і підвищить загальний рівень уважності і концентрації.

Завантажити QR-Code

Таблиця Шульте – тренування уваги і швидкочитання
Розробник: Artem Tselikov
Ціна: 75 рублів

Програми для Mac

Тимчасово безкоштовні

Focus Timer

Ви напевно чули про техніку Pomodoro — методикою, значно збільшує продуктивність. Там в оригіналі використовувався кухонний таймер, але якщо ви працюєте на Mac, то простіше скористатися додатком. Focus Time хороший тим, що не відволікає вас під час роботи і підтримує гарячі клавіші для всіх дій. Крім того, ви можете легко налаштувати часові інтервали для роботи і відпочинку, а також звуки.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *