Безкоштовні програми і знижки в App Store 26 вересня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

DrivrLog

Корисне для всіх автовласників додаток, який допоможе вести облік обслуговування вашої машини, витрати палива і інших фінансових витрат. Накопичена статистика відображається в зручному вигляді, є експорт в CSV або хмара.

Скачати в appstore

YConvert PRO

Ви можете знати, що в одній милі — 1,6 кілометра, а в одному дюймі — 2,54 сантиметра, але запам’ятати співвідношення всіх інших величин буде складно. Та й не потрібно, якщо у вас є YConvert. З ним можна в два рахунки конвертувати сотні різних величин з більш ніж десяти категорій, включаючи довжину, масу, тиск, час і багато інших.

Скачати в appstore

Papers, Please

Що заслужила багато нагород інді-гра, події якої розвиваються в антиутопії, що нагадує про роман Джорджа Оруелла «1984». Ви будете грати за працівника міграційної служби, що працює на пропускному пункті, і визначати, чи можна людям покидати або в’їжджати в країну. Враховуючи те, що сюжет розвивається в повоєнний час, ви в буквальному сенсі будете вершити долями людей.

Скачати в appstore

Sago Mini Robot Party

Дитяча гра від відомого видавця, в якій можна зібрати кілька своїх роботів і влаштувати веселу вечірку. Sago Mini Robot Party надає величезні можливості для творчості і безмежний політ фантазії. Створюйте таких роботів, яких захочете!

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *