Безкоштовні програми і знижки в App Store 26 липня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Blox 3D Junior

Можна сказати, що це дитяча версія Minecraft. У Blox 3D хлопці зможуть створювати різні тривимірні моделі з кубиків, розвиваючи свій творчий потенціал. І так, дорослих це додаток також може розважити.

Скачати в appstore

Power Hover

Швидкісний раннер про колись процвітаючому світ роботів, який прийшов у повне запустіння. Дізнатися секрети величної цивілізації вам належить подорож по покинутих руїн, і не на чому-небудь, а на справжнісінькому ховерборде!

Скачати в appstore

Таємниці Брайтстоун: Готель з привидами HD

Оповите таємницею небезпечну пригоду від G5. Детектив Бріджет Брайтстоун розслідує загадкову пропажу намиста в готелі-замку, що сховався десь у Франції. Дівчина виявляє, що в будинку живуть привиди і взагалі там дуже багато дивного — єгипетський культ, орден тамплієрів. З усім цим і треба буде розібратися.

Скачати в appstore

Oddworld: stranger’s Wrath

Порт незвичній, але дуже захоплюючої гри з оригінальному Xbox. Ви граєте за дивного мисливця за головами, якому потрібно набрати необхідну суму кредитів. Задача проста: знаходимо поганих хлопців і знешкоджуємо їх. Родзинку в геймплей вносить не зовсім традиційна зброя: крім звичайних гармат, ми будемо використовувати павуків, ос і навіть скунсів.

Завантажити QR-Code

Oddworld: stranger’s Wrath
Розробник: Oddworld Inhabitants Inc
Ціна: 299 р. 229 рублів

Ігри для Mac

Таємниці Брайтстоун: Готель з привидами

Mac-версія загадкової адвенчуры про готелі з привидами і таємничих культах.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *