Безкоштовні програми і знижки в App Store 25 липня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone і iPad. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Anchor Pointer

Набридло після виходу з гіпермаркету витрачати час на пошуки своєї машини на парковці? Цього можна уникнути, поставивши за допомогою Anchor Pointer віртуальний якір. Таких якорів можна створити цілу купу для різних об’єктів.

Скачати в appstore

Conversio

Простий і зручний конвертер величин, який не дасть всяким фунтам, дюйми і унціям поставити вас в безвихідь. Підтримує понад 1 000 одиниць вимірювання, розбитих на категорії та підкатегорії. Також є конвертування валют з автоматичним оновленням курсів.

Скачати в appstore

Into Mirror

Екшен-платформер про недалекому і досить сумне майбутнє нашої планети. Влада захоплена корпорацією, що продає девайси для виходу в Задзеркаллі — віртуальну реальність, яку люди надають перевагу реального світу, де панує хаос і розруха. Головний герой дізнається про справжні цілі корпорації і намагається перешкодити втіленню підступних планів.

Скачати в appstore

BADLAND

Обидві частини чудового платформера, що нагадує по атмосфері LIMBO і World of Goo, сьогодні зі знижками. BADLAND порадує вас якісною графікою і захоплюючим геймплеєм, який сподобається як дітям, так і дорослим.

Завантажити QR-Code

BADLAND
Розробник: Frogmind
Ціна: 229 р. 29 рублів

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *