Безкоштовні програми і знижки в App Store 25 квітня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Thermo-Hygrometer

Тим, хто завжди мріяв про власну метеостанції, це додаток має сподобатися. Вона автоматично визначає ваше місце розташування і показує різні погодні параметри: температуру, вологість, тиск та інші. Відображаються всі ці дані на стилізованих приладах.

Скачати в appstore

Business Card Reader Plus

Як би вас не дратували паперові візитки, люди все одно продовжують ними користуватися. Зберегти свої нерви можна, переводячи ці клаптики паперу в цифровий формат, як тільки вони потраплять до вас у руки. Для цих цілей зручно використовувати спеціальний сканер ABBYY, який відрізняється гарною якістю розпізнавання, зручним інтерфейсом і корисними функціями на кшталт фільтрів або обміну візитками по Wi-Fi.

Завантажити QR-Code

Business Card Reader Pro
Розробник: ABBYY
Ціна: 4490 рублів

Moonlight Express

Медитативний різдвяне пригода з гарними малюнками і добрими персонажами. Олені Санти бояться висоти, тому, для того щоб доставити подарунки в місто хмарочосів, йому довелося попросити інженера зробити спеціальний літальний апарат для цих цілей. Що було далі, побачите самі.

Скачати в appstore

Колиска світла HD

Класика жанру головоломок і пошуку предметів від G5. Головній героїні належить здійснити навколосвітню подорож, щоб розкрити таємницю загадкової колиски світла і пройти 22 захоплюючих рівня, побувавши в семи різних локаціях.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *