Безкоштовні програми і знижки в App Store 24 березня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

TotalReader Pro

Читалка книг для iPhone і iPad, яка підтримує всі можливі формати електронних книг і володіє величезною кількістю функцій для найбільш вимогливих користувачів. Якщо ви давно шукали читалку «без компромісів», то TotalReader доведеться вам за смаком.

Скачати в appstore

Wi-Fi Widget

Корисний віджет, який відображає інформацію про бездротової мережі і дозволяє протестувати підключення прямо з екрану блокування. Крім того, Wi-Fi Widget вміє зберігати паролі мереж і швидко ділитися ними з іншими людьми.

Скачати в appstore

F1 2016

Нова версія популярного гоночного симулятора. У грі присутні всі команди і траси «Формули-1» сезону 2016 року. Беріть участь в гонках, вдосконалюйте свій болід, давайте інтерв’ю репортерам і відчуйте себе справжнім гонщиком «Формули-1».

Скачати в appstore

Avadon: The Black Fortress HD

Добротна олдскульная RPG з захоплюючим сюжетом і цікавою атмосферою. Неймовірна кількість квестів, досвідчені супротивники, купа магічних артефактів і більше 40 годин геймплея.

Скачати в appstore

Програми для Mac

Theine

Коли потрібно, щоб Mac не переходив в сплячий режим, зовсім не обов’язково відкривати налаштування енергозбереження та змінювати їх. Досить запустити невелику утиліту Theine і вибрати проміжок часу, протягом якого комп’ютера заборонено буде засипати.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *