Безкоштовні програми і знижки в App Store 23 вересня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми для iOS

Тимчасово безкоштовні

Runtastic Push-Ups PRO

Віджимання — найпростіший спосіб підтримувати себе у формі. З Runtastic Push-Ups це завдання стає ще простіше, адже додаток нагадує про тренуваннях, сама вміє рахувати віджимання і час між підходами, а також веде статистику. Є інтеграція з Apple Health і соцмережами, таблиці рекордів.

Скачати в appstore

Знижки

Star Walk 2

Любите дивитися на зірки вечорами? Зі Star Walk робити це набагато цікавіше! Додаток перетворить ваш iPhone в справжній астрономічний атлас або кишеньковий планетарій, якщо хочете. З його допомогою можна дізнатися про зірки і планети буквально все: достатньо просто навести смартфон на вас цікавить ділянка зоряного неба.

Завантажити QR-Code

Star Walk 2 – Зоряне небо
Розробник: Vito Technology Inc.
Ціна: 229 рублів

OftenType

Рідкісний приклад корисної альтернативної клавіатури для iOS. OftenType являє собою панель, яка дозволяє вставляти різні дані, які вам часто доводиться набирати: e-mail, номери телефону і так далі. Все, що потрібно для цього зробити, — переключитися на OftenType і вибрати один з потрібних елементів, які відображаються у вигляді відповідних іконок.

Скачати в appstore

Guitar Tracks Jam

Гітаристам, які люблять імпровізації, або новачкам, оттачивающим свою техніку, стане в нагоді це невеликий додаток. У ньому міститься добірка «мінусів» у різних тональностях, а також рекомендації по кольору для імпровізацій і перелік використовуваних акордів.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *