Безкоштовні програми і знижки в App Store 23 січня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

MyBrushes Pro

У iPad просто приголомшливий екран, і гріх не скористатися ним для малювання. MyBrushes — одна з найпопулярніших програм для цього. У ньому є полотно необмежених розмірів, імпорт та обробка зображень, багатий набір інструментів і підтримка чутливих до натиснення стилусів. Малюйте, робіть начерки та діліться своїми шедеврами з друзями.

Скачати в appstore

Waterlogue

Програма, яка перетворить ваші фотографії на справжні шедеври. Waterlogue містить величезну кількість різноманітних художніх ефектів і дозволить вам отримувати дійсно оригінальні результати.

Скачати в appstore

aTimeLogger 2

Час — безцінний ресурс, але ми все одно умудряємося витрачати його даремно. Якщо вам це набридло, спробуйте використовувати aTimeLogger. Це простий та зручний трекер, який допоможе вести облік часу по всіх ваших завдань і проектів, а потім наочно представляти їх. Також в ньому є резервне копіювання і експорт даних.

Скачати в appstore

Super Barista

Думаєте, в космосі не варять каву? Як би не так! У цьому симуляторі барісти вам доведеться обслуговувати різношерсту інопланетну публіку, що живить слабкість до прекрасного напою. Набирайте команду фахівців і вивчайте нові рецепти. Хай слава про вашому чудовому кави прогримить на всю галактику.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *