Безкоштовні програми і знижки в App Store 23 березня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone і iPad. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Workflow: Powerful Automation Made Simple

Виконуєте багато рутинних завдань на своєму iOS пристрої? Спробуйте Workflow — додаток, яке може автоматизувати величезна кількість процесів на iPhone або iPad. У ньому містяться шаблони більше 100 дій: створення анімації, експорт веб-сторінок в PDF, твіти про програється музиці, пошук найближчих кафе і багато, багато іншого.

Завантажити QR-Code

Швидкі команди
Розробник: Apple
Ціна: 299 р. Безкоштовно

Gif Me! Camera

Live Photos поки доступні тільки власникам iPhone 6s, але в App Store повно програм-аналогів. Наприклад, Gif Me! Camera, яка вміє створювати гифки з готових фото або знімати нові короткі ролики з можливістю додавання фільтрів, ефектів і різного кліп-арту.

Скачати в appstore

Stars Wheel

Яскравий представник простих, але захоплюючих головоломок зі своєю атмосферою. В Stars Wheel ми повинні складати ланцюжки з кристалів, схожі на сузір’я нічного неба, на тлі якого все і відбувається. У грі відмінний саундтрек, так що не забудьте надіти навушники.

Скачати в appstore

This War of Mine

Заснована на реальних подіях і пробирающая до глибини душі стратегія виживання, в якій вам доведеться приймати важкі моральні рішення, отримуючи потужний заряд емоцій від їх наслідків. Дія This War of Mine розгортається під час Боснійської війни 1992-1996 років, але гравець буде не озброєним солдатом, як це часто буває, а одним із мирних жителів, які намагаються врятувати свої життя.

Завантажити QR-Code

This War of Mine
Розробник: 11 bit studios s.a.
Ціна: 1150 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *