Безкоштовні програми і знижки в App Store 22 серпня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

VOX Free Music

Ідеальне рішення для любителів безкоштовної музики. VOX Free Music дозволить знайти ваші улюблені треки, створювати плейлисти і слухати музику, не витративши ні копійки. Є налаштування режимів відтворення, еквалайзер, а також готові плейлисти з популярних чартів.

Скачати в appstore

Tie Right

Програма, яка навчить вас правильно зав’язувати краватку. Вас чекає більше 10 докладних інструкцій по зав’язуванню як простих, так і складних вузлів. Кожна з них супроводжується описом сайту, включаючи його розміри і форму.

Скачати в appstore

Briefcase Pro

Всім, хто працює з документами на ходу, дуже стане в нагоді такий файловий менеджер, як Briefcase. Це в буквальному сенсі ваш портфель, який, завдяки інтеграції з хмарними сервісами, дозволить вам тримати всі документи і файли під рукою. Він вміє переглядати всі основні типи документів і мультимедійних файлів (PDF, DOC, XLS, JPG, MP3, MOV, M4V), а також має вбудований захист паролем.

Скачати в appstore

Mahjong Artifacts® HD (Full)

Порт всім відомого маджонга з PC. Гра не втратила свого шарму і продовжує радувати затягують геймплеєм і сюжетом. Якщо ви ще не грали в цю серію, то саме час спробувати!

Скачати в appstore
Скачати в appstore

Galaxy Pocket Trucker

Цифрова адаптація популярної настільної гри про підкорення космосу, будівництві кораблів, міжгалактичних польотах і сутичках з піратами. Є режим кампанії і мультиплеер, причому можна грати вчотирьох на одному пристрої.

Скачати в appstore
Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *