Безкоштовні програми і знижки в App Store 21 лютого

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

OPlayer

Якщо вас не влаштовує стандартний програвач відео в iOS, то його легко можна замінити на OPlayer, що дозволяє не тільки дивитися фільми, але і слухати музику. Програвач працює майже з усіма форматами файлів і може стати для вас єдиним сховищем відео і музики з підтримкою імпорту з Dropbox, браузера і iTunes.

Завантажити QR-Code

OPlayer – video player
Розробник: Suzhou Totoro Network Technology Co., Ltd.
Ціна: 229 рублів

Спокійної ночі!

Інтерактивна казка на ніч для малюків від двох до чотирьох років. Додаток полегшує молодим батькам таку непросту задачу, як укладання дитини. Малюки самі повинні укласти спати всіх тварин на фермі, розвести їх по місцях і вимкнути світло.

Скачати в appstore

Oddworld: Munch’s Oddysee

Перевидання чудового квесту з далеких 1990-х. Ви будете грати за втікача, старанно працював на консервному заводі і волею випадку дізнався про підступну змову. Злісне керівництво планує створити новий продукт, використавши побратимів головного героя в якості одного з інгредієнтів. Йому не залишається нічого, крім як будь-якими способами запобігти це і врятувати расу від знищення.

Скачати в appstore

Програми для Mac

Super Eraser

Хороший кадр зіпсований випадковим перехожим, проводами або недоречно вискочив прищиком? Не проблема! З Super Eraser можна зробити ідеальне фото буквально в пару кліків. Просто виділіть небажані об’єкти на знімку, а додаток непомітно прибере їх.

Завантажити QR-Code

Super Eraser: Photo Erase
Розробник: Yang XiuXia
Ціна: 749 р. 529 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *