Безкоштовні програми і знижки в App Store 20 червня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Національна галерея мистецтв HD

Хороший додаток для цінителів прекрасного, яке робить мистецтво ближче. Ви отримуєте доступ до всіх картин Національної галереї Вашингтона, зручно розділеним по авторам, епох або жанрами. Можна зберегти будь-який шедевр або відправити його на email.

Скачати в appstore

Solar Walk ™ 2

Одне з кращих додатків про зірки, планети, супутники і про все, що пов’язано з космосом. Містить докладну інформацію, представлену в зручному вигляді. Додаток отримав безліч нагород і було відзначено Apple Design Award.

Скачати в appstore

The Deer God

Приголомшливе пригода, яка не залишить вас байдужим. Карма наздогнала головного героя. Боги лісу перетворили його з мисливця в жертву, зробивши маленьким оленятком, якому належить виживати в небезпечному відкритому світі. Искупите старі гріхи і стати благородним оленем, відчувши на власній шкурі, як бути в ролі жертви.

Скачати в appstore

Exiles

Футуристична RPG гра з нелінійним сюжетом, відмінною графікою і відкритим світом, в якій вам надана повна свобода дій. У колонії на віддаленій планеті закінчилися ресурси, і стримувати смертельний вірус стає все складніше. Вам належить вирішувати цю проблему, розвиваючи персонажа і досліджуючи величезний світ з сотнями ворогів і великою кількістю зброї і екіпіровки.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *