Безкоштовні програми і знижки в App Store 16 вересня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми та ігри для iOS

Тимчасово безкоштовні

Zenify

Робота і повсякденні проблеми тиснуть на нас тягарем стресу, який позначається на наших нервах і, звичайно, продуктивності. Впоратися з труднощами рутини допоможе додаток Zenify. Воно буде періодично нагадувати вам про те, що пора ненадовго відволіктися від суєти. З ним ви будете виконувати різні завдання, слухати музичні фрагменти і налаштовуватися таким чином на свої думки.

Скачати в appstore

Meeting Box

Якщо ви звикли записувати свої ідеї, робити помітки на зустрічах, нарадах або в інших ситуаціях, зверніть увагу на Meeting Box. Це зручний органайзер з блокнотом для малювання, списками справ і форматированными нотатками. Також тут є функція експорту та інтеграція з іншими додатками.

Скачати в appstore

Shadowmatic

Немає нічого краще атмосферних ігор, коли потрібно перезавантажити мозок або просто відпочити після важкого дня. Shadowmatic саме така гра. Це неймовірно глибока, медитативна 3D-головоломка, де гравцеві потрібно взаємодіяти з об’єктами і їхніми тінями. Відмінне аудіовізуальний оформлення відзначено нагородою Apple.

Завантажити QR-Code

Shadowmatic
Розробник: TRIADA Studio
Ціна: 299 рублів

Знижки

Launch Center Pro

Найшвидший спосіб запуску додатків — це віджет центру повідомлень. З Launch Center Pro ви зможете не тільки відкривати улюблені програми, але і здійснювати інші корисні дії на зразок відправлення SMS, дзвінків обраним контактам, шарінга фото і так далі.

Завантажити QR-Code

Launch Center Pro
Розробник: Contrast
Ціна: 299 р. Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *