Безкоштовні програми і знижки в App Store 16 лютого

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone і iPad. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Tadaa SLR

Можливість дзеркальних фотокамер чітко фокусуватися на певному об’єкті, залишаючи частину кадру розмитою, поки недосяжна на iPhone. Однак з допомогою Tadaa SLR такий ефект можна зімітувати. Додаток дозволяє виділити бажаний об’єкт на фото, а все інше розмити до необхідного ступеня. Виходить дуже круто.

Завантажити QR-Code

Tadaa SLR
Розробник: menschmaschine Publishing GmbH
Ціна: 299 рублів

TotalReader Pro

Читалка книг для iPhone і iPad, яка підтримує всі можливі формати електронних книг і володіє величезною кількістю функцій для найбільш вимогливих користувачів. Якщо ви давно шукали читалку без компромісів, то TotalReader доведеться вам за смаком.

Скачати в appstore

Toca Kitchen

Дитяче додаток, в якому юні шеф-кухаря зможуть спробувати свої сили у приготуванні страв і напоїв і створити справжній кулінарний шедевр. У розпорядженні малюків холодильник, забитий продуктами, велика кухня зі всіма необхідними приладами і гості, готові спробувати приготовані страви.

Скачати в appstore

NBA 2K17

Черговий випуск найбільшою у світі баскетбольної франшизи, піднімає планку спортивних симуляторів ще вище. Реалістична графіка, безліч автентичних команд і гравців — все як у житті.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *