Безкоштовні програми і знижки в App Store 16 березня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Charm

Додаток, яке приходить на допомогу в ситуаціях, коли готових фільтрів вже не вистачає. Charm дозволить створити свої власні пресети для художньої обробки фото, налаштувати їх інтенсивність і додати в обране для швидкого доступу.

Скачати в appstore

The bard’s Tale

Незвичайна рольова гра, в якій ми переслідуємо лише свої корисливі цілі: набити гаманець і живіт так охмурити жінок. Забудьте про вселенське зло, є справи і важливіші: в найближчій таверні напевно вже зачекалися пляшки з ромом. The bard’s Tale завоювала велику популярність за рахунок тонкого гумору і висміювання всіх рольових кліше.

Завантажити QR-Code

The bard’s Tale
Розробник: inXile Entertainment
Ціна: 229 рублів

Crashlands

Галактичний далекобійник Флакс Дейбс зазнав аварії під час виконання чергового замовлення і здійснив посадку на невідомій планеті з дивними мешканцями. Йому доведеться якось виживати тут, досліджуючи світ, заводячи нових знайомих і добуваючи різні ресурси для прокачування і створення предметів, які знадобляться при виконанні квестів і в битвах з босами.

Завантажити QR-Code

Crashlands
Розробник: Butterscotch Shenanigans, Inc.
Ціна: 529 рублів

NBA 2K17

Черговий випуск найбільшою у світі баскетбольної франшизи, піднімає планку спортивних симуляторів ще вище. Реалістична графіка, безліч автентичних команд і гравців — все як у житті.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *