Безкоштовні програми і знижки в App Store 15 червня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Всі представлені нижче пропозиції актуальні на момент виходу посту. Акції та розпродажі діють протягом обмеженого часу, не пропустіть їх!

Програми та ігри для iOS

Тимчасово безкоштовні

Runtastic PRO GPS

Всі знають про користь бігу, але далеко не всі бігають. Можливо, сьогоднішня акція на одне з кращих бігових додатків для iOS змусить вас почати? В Runtastic PRO GPS є вже готові програми тренувань для самих різних цілей, підтримка GPS-трекінгу, статистика, а також асистент, який буде підбадьорювати вас під час тренувань.

Скачати в appstore

Boximize

Є програми, які виконують лише одну функцію і фокусуються виключно на неї, а є такі, які поєднують у собі функціональність декількох інструментів, заощаджуючи ваш час. До останніх відноситься Boximize — заметочнік з можливостями менеджера завдань, голосових і рукописних заміток і скетчів. Головна концепція програми — це організація всіх ваших записів в структуровані за різними параметрами колекції та зручний перегляд.

Скачати в appstore

Meeting Box

Органайзер для ведення нотаток з можливістю робити ескізи або малюнки. Підійде для студентів, учнів і просто людей, які воліють записувати свої думки і робити замальовки. Крім блокнота та блокноти для малювання, додаток містить списки справ.

Скачати в appstore

Telepaste

Це додаток виручить вас, коли потрібно швидко надіслати з вашого iPhone на Mac (або іншого iOS-пристрій) текст або посилання. Копіюємо текст в буфер обміну на комп’ютері, скануємо смартфоном згенерований QR-код, і вуаля — він з’являється в буфері обміну iPhone.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *