Безкоштовні програми і знижки в App Store 15 березня

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

Data Widget

Нас всюди оточує безлімітний інтернет, але у мобільних операторів все ще зустрічаються тарифи з обмеженими пакетами трафіку. Щоб легко і без заморочок стежити за кількістю залишилися мегабайтів, можна скористатися простеньким, але корисним віджетом Data Widget. Він відображає статистику споживання трафіку прямо в центрі повідомлень.

Скачати в appstore

3D Земля

Просунутий прогноз погоди з великою базою міст та детальною інформацією. Додаток може похвалитися приємним графічним оформленням, наочної візуалізації даних і зручним віджетом.

Скачати в appstore

RollerCoaster Tycoon® 3

Створюємо парк розваг своєї мрії, роблячи відвідувачів щасливими і задоволеними. Перед вами відкриваються широкі можливості розвитку парку: будуйте нові атракціони, ресторани, мотелі, кіоски, декорації і багато іншого.

Скачати в appstore

Devious Dungeon 2

Продовження хардкорного платформера з елементами RPG і гарною графікою в стилі піксель-арт. Ми вирушаємо в повний пасток і таємниць замок з постійно мінливими кімнатами, який зберігає в секретних залах незліченні багатства. Вибирайте один з трьох класів для свого персонажа — і вперед, назустріч захоплюючим квестам, величезним босам і гори скарбів.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *