Безкоштовні програми і знижки в App Store 14 лютого

Не пропустіть всі самі цікаві акції на додатки для iPhone, iPad і Mac. Тільки найкращі за цей день!

Не забувайте, що всі пропозиції діють протягом обмеженого часу. Щоб дізнаватися про актуальні акціях по мірі їх появи, підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Програми та ігри для iOS

RadioApp

Якби в iPhone і iPad було FM-радіо, воно було саме таким. Дизайн програми ще більше посилює це враження. У RadioApp немає нічого зайвого: тільки шкала налаштування, інформація про станції і таймер відключення.

Скачати в appstore

Instaflash Pro

Виправити знімок, зроблений при поганому освітленні, складно, але можна. Наприклад, з допомогою Instaflash — додатки, яке орієнтоване на поліпшення фото в умовах недостатньої освітленості. У ньому містяться інструменти, які допоможуть налаштувати яскравість, контраст, баланс білого і багато інших параметрів.

Скачати в appstore

I am Bread

Ви напевно пам’ятаєте симулятор козла. А як вам симулятор хліба? Наш шматочок хліба буде потрапляти в дурні ситуації, взаємодіяти з інтерактивними предметами і прагнути до своєї головної мети — стати добре просмаженим тостом.

Скачати в appstore

Thomas Was Alone

Мінімалістичний інді-платформер про дружбу і стрибках. Наш герой, прямокутник Томас, уміє тільки стрибати, чого явно не вистачає для успішного подолання перешкод. На щастя, з ним в подорож по низкополигональному світу вирушають його друзі, що мають різні здібності і допомагають Томасу рухатися вперед.

Завантажити QR-Code

Thomas Was Alone
Розробник: Bossa Studios Ltd
Ціна: 379 рублів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *